Arfem Alüminyum – Coşkunlar Alüminyum


Arfem inşaat 1988 yılında inşaat, otoyol, alt yapı, baraj, içme suyu göledi, arıtma tesisi ve hidroelektrik tesisi yapımında faaliyet göstermek üzere Diyarbakırda kurulmuştur. Türkiye’nin birçok ilinde başarılı işlere imza atan firmamız, bölge pazarında büyük bir pay edinmiştir. Kazandığımız bu başarılar ülkemize ve bölgemize hizmet konusunda firmamıza daha fazla sorumluluk yüklemiş olup bizi daha fazla yatırım ve istihdama yönlendirmiştir.

Bu amaç doğrultusunda “Diyarbakır’dan Dünya’ya Üretiyoruz” sloganı ile alüminyum profili üretmek üzere Arfem Alüminyum 2011 yılında kurularak ülkemiz sanayisine kazandırılmıştır. Firmamızın temel faaliyet alanı; inşaat, mobilya, duşa kabin, cam balkon, perde, küpeşte ve elektronik gibi alanlara alüminyum profil üretimini yapmaktır. Ayrıca müşterilerimizden gelen özel projeler doğrultusunda alüminyum profil üretimi de gerçekleştirmektedir.

Faaliyetlerini Türkiye ve Bölge ekonomisi için yatırım, istihdam ve değer yaratma sorumluluğu ile sürdüren firmamız, kurulduğu günden bu güne üretimini ve çalışan sayısını arttırarak hızlı gelişimine devam etmektedir. Arfem Alüminyum, 200 personeli ile toplamda 40.000 m² açık alan üzerinde, 21.000 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Firmamız toplamda 1200 ton/ay kapasiteli 1100,1450 ve 2200 ton olmak üzere 3 adet ekstrüzyon presi, eloksal ve elektrostatik toz boya tesisleri ile üretimini sürdürmektedir.

Ürün Kategorileri
Cam Balkon Profiller
Cephe Profilleri
Doğrama Profiller
Duşakabin Profilleri
Kepenk Profilleri
Küpeşte Profilleri
Mobilya Profilleri
Özel Profiller
Perde Profilleri
Sineklik Profilleri
Standart Profiller