Çalışma Saatlari 08:00 - 18:00
Telefonlarımız 0 537 370 55 07
Email bilgi@coskunlaraluminyum.com

Kompozit Panel Cephe Sistemleri


Kompozit Panel Cephe sistemi; modern mimaride rahat kullanım imkanları sunması nedeniyle her türlü bina ve konstrüksiyona rahatlıkla uygulanıp yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olmaktadır. Bu sistem tasarımcılara kolay uygulanabilecek estetik bir görünüm elde etmeleri, hataları gizlemeler ve farklı derinliklerin oluşturulması gibi konularda yardımcı olmaktadır.

Kompozit paneller ileri teknoloji ile üretilip, uygulamacı firma fabrikalarında kolayca şekillendirilip uygulanabilmektedir. İki yüzü alüminyum levhalarla kaplı içi polietilen dolgulu kompoze levhalardır. Dolgu malzemeleri FR-A2, FR-B-B1-B2 gibi yangına dayanım sınfılarına göre seçilerek üretilir. Kompozit panellerde bir çok renk seçeneğinin yanısıra granit ve ahşap desen seçenekleriyle mimari estetiğe tamamlayıcı bir unsur olarak cephe kaplamalarında kullanılmaktadır.

Bu sisitemin uyugulanması öncelikle projeye uygun montaj çeşidine karar vererek başlamaktadır. Sonrasında kompozit şekillendirici teknolojik parkurlarımızda istenilen ölçülerde imalat yapıarak, önceden binalarda hazırlanan ve genellikle alüminyum profiller ve çeliklerden üretilen karkaslar üzerine monte edilmektedir. Isı yalıtımının önemli olduğu dış cephelerde kompozit levha arkasına taşyünü veya camyünü montajı yapılarak yalıtım sağlanmaktadır.

Coşkunlar Aluminyum Aluminyum Cephe Giydirme Sistemleri
Bizi Arayın Cep Telefonu : 0 537 370 55 07
Adres: Kooperatifler Mah. Yeni Sokak Elit Yapı No:4/10 Yenişehir/DİYARBAKIR

Yandex.Metrica